Продукція > HENLV POWER > AC220S48ZB-40WH2
AC220S48ZB-40WH2
AC220S48ZB-40WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V 40W
Packaging: Case
Power (Watts): 40W
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 48V
Voltage - Isolation: 4000 V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 40W, Packaging: Case, Power (Watts): 40W, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 48V, Voltage - Isolation: 4000 V.