Продукція > HENLV POWER > AC220S48ZDK-10W
AC220S48ZDK-10W
AC220S48ZDK-10W HenLv Power
1641287619250875.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V 10W
Power (Watts): 10W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 48V
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 10W, Power (Watts): 10W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 48V, Voltage - Isolation: 3000 V.