Продукція > HENLV POWER > AC220TD0505ZDK-30W
AC220TD0505ZDK-30W
AC220TD0505ZDK-30W HenLv Power
1641433106579078.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 5V 30W
Power (Watts): 30W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 72%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 30W, Power (Watts): 30W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 72%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Isolation: 3000 V.