Продукція > HENLV POWER > AC220TD1212DC-10W
AC220TD1212DC-10W
AC220TD1212DC-10W HenLv Power
5975d1459ba930b64832030c02ea4d71.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT +12
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.87" H (55.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 417mA
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 12V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT +12, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.87" H (55.0mm x 45.0mm x 22.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 417mA, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 12V.