Продукція > HENLV POWER > AC220TD1212DC-15W
AC220TD1212DC-15W
AC220TD1212DC-15W HenLv Power
1641354166199968.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 12V/12V 15W
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 72%
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 12V/12V 15W, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 72%, Voltage - Output 1: 12V.