Продукція > HENLV POWER > AC220TD1224ZB-100W
AC220TD1224ZB-100W
AC220TD1224ZB-100W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: 100W dual output AC-DC Converter
Packaging: Case
Power (Watts): 100W
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 24V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 500 V
Current - Output 1: 1.66 A
Current - Output 2: 5 A
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: 100W dual output AC-DC Converter, Packaging: Case, Power (Watts): 100W, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 24V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 500 V, Current - Output 1: 1.66 A, Current - Output 2: 5 A.