ACE-G20-1555CP
ACE-G20-1555CP AC Electronics
ACE-G20-1555CP.pdf
Виробник: AC Electronics
Description: 20W CONSTANT POWER EMERGENCY BAT
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 13.30" L x 2.44" W x 1.49" H (337.8mm x 62.0mm x 37.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 55V
Type: Constant Power
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP30
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.33A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 73 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20W CONSTANT POWER EMERGENCY BAT, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 13.30" L x 2.44" W x 1.49" H (337.8mm x 62.0mm x 37.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 55V, Type: Constant Power, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP30, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.33A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 73 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.