ACE-H10-55-190C
ACE-H10-55-190C AC Electronics
ACE-H10-55-190C.pdf
Виробник: AC Electronics
Description: 10W EMERG BACK-UP LED DR W/COND
Packaging: Bulk
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.50" L x 1.70" W x 1.14" H (241.3mm x 43.2mm x 29.0mm)
Voltage - Output: 15 ~ 55V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP30
Efficiency: 71%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 190mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 68 шт:
Написати відгук
Description: 10W EMERG BACK-UP LED DR W/COND, Packaging: Bulk, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.50" L x 1.70" W x 1.14" H (241.3mm x 43.2mm x 29.0mm), Voltage - Output: 15 ~ 55V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP30, Efficiency: 71%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 190mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.