ACE-H20-55-380C
ACE-H20-55-380C AC Electronics
ACE-H20-55-380C.pdf
Виробник: AC Electronics
Description: 20W EMERG BACK-UP LED DR W/COND
Packaging: Bulk
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 13.30" L x 2.44" W x 1.49" H (337.8mm x 62.0mm x 37.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 55V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP30
Efficiency: 71%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 380mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20W EMERG BACK-UP LED DR W/COND, Packaging: Bulk, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 13.30" L x 2.44" W x 1.49" H (337.8mm x 62.0mm x 37.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 55V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP30, Efficiency: 71%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 380mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.