Продукція > TDK > ACH32C-102-T
ACH32C-102-T TDK
tf_commercial_power_ach32c_en-1150118.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 3216 1000pF
на замовлення 3415 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 1000PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Values: C = 1000pF, Height: 0.091" (2.30mm), Attenuation Value: -25dB @ 100MHz ~ 350MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), Resistance - Channel (Ohms): 0.002, ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 6 A.
Інші пропозиції ACH32C-102-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACH32C-102-T ACH32C-102-T Виробник : TDK Corporation ACH32C_Type_DS.pdf Description: FILTER LC(T) 1000PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Values: C = 1000pF
Height: 0.091" (2.30mm)
Attenuation Value: -25dB @ 100MHz ~ 350MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
Resistance - Channel (Ohms): 0.002
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 6 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 1000pF
Height: 0.091" (2.30mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 6 A