Продукція > TDK > ACH32C-470-T
ACH32C-470-T
ACH32C-470-T TDK
tf_commercial_power_ach32c_en-1150118.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 47PF 50V 6A
на замовлення 2185 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук