ACZ11BR1E-20FD1-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
mes9.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: ENCODER ROTARY 11MM VERT 20PPR
Packaging: Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Encoders INCR ENC, S, MECH, 20 PPR, 5 Vdc, A/B, 2-bit, SW, 5 mm tbush 20 x 6 mm F shaft, vertical.
Інші пропозиції ACZ11BR1E-20FD1-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ACZ11BR1E-20FD1-20 Виробник : Same Sky mes9.pdf Encoders INCR ENC, S, MECH, 20 PPR, 5 Vdc, A/B, 2-bit, SW, 5 mm tbush 20 x 6 mm F shaft, vertical