AD-24P292J-1
AD-24P292J-1 Amphenol RF
Amphenol_05-23-2025_2.4 MM to 2.92 MM Adapters Datasheet.pdf
Виробник: Amphenol RF
RF Adapters - Between Series 2.4mm Plug to 2.92mm Jack Adapter 50 Ohm Straight
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук