Продукція > EDGELIGHT LLC > AD-EL-2400750-B
AD-EL-2400750-B
AD-EL-2400750-B Edgelight LLC
AD-EL-2400750-B.pdf
Виробник: Edgelight LLC
Description: 24 VDC 75W LED DRIVER
Packaging: Case
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 13.27" L x 1.18" W x 0.79" H (337.0mm x 30.0mm x 20.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, KC, PSE, TUV
Ratings: IP20
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.125A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV