Продукція > EDGELIGHT LLC > AD-EL-2400960-B
AD-EL-2400960-B Edgelight LLC
AD-EL-2400960-B.pdf
Виробник: Edgelight LLC
Description: 24VDC 96W SLIM LED DRIVER
Features: OCP, SCP
Packaging: Case
Size / Dimension: 14.84" L x 1.18" W x 0.67" H (377.0mm x 30.0mm x 17.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, KC, PSE, TUV
Ratings: IP20
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV