Продукція > EDGELIGHT LLC > AD-EL-2401200-B
AD-EL-2401200-B
AD-EL-2401200-B Edgelight LLC
AD-EL-2401200.pdf
Виробник: Edgelight LLC
Description: 24V 120W SLIM EMC LED DRIVER POW
Packaging: Case
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 16.42" L x 1.18" W x 0.98" H (417.0mm x 30.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV