AD-EL-2401200
AD-EL-2401200 Edgelight LLC
AD-EL-2401200.pdf
Виробник: Edgelight LLC
Description: 24V 120W SLIM EMC LED DRIVER POW
Features: OCP, SCP
Packaging: Case
Size / Dimension: 16.42" L x 1.18" W x 0.98" H (417.0mm x 30.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24V 120W SLIM EMC LED DRIVER POW, Features: OCP, SCP, Packaging: Case, Size / Dimension: 16.42" L x 1.18" W x 0.98" H (417.0mm x 30.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, CCC, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.