AD13465AF Analog Devices Inc.
ANDIS18500-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: DUAL CHANNEL, 14-BIT, 65MSPS ADC
Packaging: Bulk
Package / Case: 68-CLCC
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 14
Configuration: S/H-ADC
Data Interface: Parallel
Reference Type: Internal
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: -4.75V, 4.85V ~ 5.25V
Voltage - Supply, Digital: 3.135V ~ 3.465V
Sampling Rate (Per Second): 65M
Input Type: Differential, Single Ended
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 68-CLCC (24.13x24.13)
Architecture: Pipelined
Ratio - S/H:ADC: 1:1
Number of A/D Converters: 1
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DUAL CHANNEL, 14-BIT, 65MSPS ADC, Packaging: Bulk, Package / Case: 68-CLCC, Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 14, Configuration: S/H-ADC, Data Interface: Parallel, Reference Type: Internal, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: -4.75V, 4.85V ~ 5.25V, Voltage - Supply, Digital: 3.135V ~ 3.465V, Sampling Rate (Per Second): 65M, Input Type: Differential, Single Ended, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 68-CLCC (24.13x24.13), Architecture: Pipelined, Ratio - S/H:ADC: 1:1, Number of A/D Converters: 1.