Продукція > ADACTUS > ADA-0186-868
ADA-0186-868
ADA-0186-868 ADACTUS
2610904.pdf
Виробник: ADACTUS
Description: ADACTUS - ADA-0186-868 - ANTENNE SCHWENKBAR, 868MHZ, SMA, 2DBI
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: Schwenkantenne
Verstärkung: 2dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
VSWR: 2
Frequenz, min.: -
Antennenmontage: SMA-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: -
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Vertikal
Frequenz, max.: 868MHz
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADACTUS - ADA-0186-868 - ANTENNE SCHWENKBAR, 868MHZ, SMA, 2DBI, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: Schwenkantenne, Verstärkung: 2dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 5A991.g, VSWR: 2, Frequenz, min.: -, Antennenmontage: SMA-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: -, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Vertikal, Frequenz, max.: 868MHz.