ADB150RO TE Connectivity Laird
Dual-Band_Special-Appl.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 162MHZ WHIP STR BASE MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 174MHz
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 162MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 162MHZ WHIP STR BASE MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 174MHz, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 162MHz.