ADBF533WBBCZ506
ADBF533WBBCZ506 Analog Devices Inc.
ADSP-BF531_BF532_BF533.pdf
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: BLACKFIN 533MHZ PROCESSOR
Packaging: Tray
Package / Case: 160-LFBGA, CSPBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: SPI, SSP, UART
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Non-Volatile Memory: ROM (1kB)
On-Chip RAM: 148kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 533MHz
Supplier Device Package: 160-CSPBGA (12x12)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLACKFIN 533MHZ PROCESSOR, Packaging: Tray, Package / Case: 160-LFBGA, CSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: SPI, SSP, UART, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Non-Volatile Memory: ROM (1kB), On-Chip RAM: 148kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.20V, Clock Rate: 533MHz, Supplier Device Package: 160-CSPBGA (12x12).