ADE7752AR
ADE7752AR Analog Devices Inc.
ADE7752_7752A.pdf
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: IC ENERGY METERING 3PHASE 24SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 6mA
Measurement Error: 0.1%
Input Impedance: 450kOhm
Voltage - I/O High: 2.4V
Voltage - I/O Low: 0.8V
Meter Type: 3 Phase
Supplier Device Package: 24-SOIC
Voltage - Supply: 4.75 V ~ 5.25 V
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 51
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC ENERGY METERING 3PHASE 24SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 6mA, Measurement Error: 0.1%, Input Impedance: 450kOhm, Voltage - I/O High: 2.4V, Voltage - I/O Low: 0.8V, Meter Type: 3 Phase, Supplier Device Package: 24-SOIC, Voltage - Supply: 4.75 V ~ 5.25 V.