ADF4002SRU-EP
ADF4002SRU-EP Analog Devices Inc.
ADF4002-EP.pdf
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clock
Frequency - Max: 400MHz
Type: Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector
Input: CMOS, TTL
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.3V