Продукція > TDK > ADL2012-1R5M-T00
ADL2012-1R5M-T00 TDK
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH 1.2A 210mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук