ADO300-48S3V3B-6LI
ADO300-48S3V3B-6LI ARTESYN / Advanced Energy
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 198W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Packaging: Tray
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.31" L x 0.91" W x 0.53" H (58.7mm x 23.2mm x 13.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 60A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 198 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 166 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 198W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, Packaging: Tray, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.31" L x 0.91" W x 0.53" H (58.7mm x 23.2mm x 13.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 60A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 198 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.