ADO500-48S10-4L
ADO500-48S10-4L ARTESYN / Advanced Energy
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: 500W 45 - 56VIN, 10.1V 50A, EIGH
Features: Remote On/Off
Packaging: Box
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.91" W x 0.48" H (58.4mm x 23.2mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 56V
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Efficiency: 96.5%
Current - Output (Max): 50A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 45V
Voltage - Output 1: 10.1V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 505 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 800 V
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 500W 45 - 56VIN, 10.1V 50A, EIGH, Features: Remote On/Off, Packaging: Box, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.91" W x 0.48" H (58.4mm x 23.2mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 56V, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Efficiency: 96.5%, Current - Output (Max): 50A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 45V, Voltage - Output 1: 10.1V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 505 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 800 V, Standard Number: 60950-1; 62368-1.