ADT08025115BH YS Tech USA
adt08025115bh%20spec%20sheet.pdf
Виробник: YS Tech USA
Description: 80X25MM 115V BALL 3600/4000 TERM
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115VAC/230VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 55.0 CFM (1.54m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.5dB(A)
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 80X25MM 115V BALL 3600/4000 TERM, Packaging: Box, Voltage - Rated: 115VAC/230VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 55.0 CFM (1.54m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.5dB(A), Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa).