ADV202BBCZ-135
ADV202BBCZ-135 Analog Devices Inc.
ADV202.pdf
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: IC CODEC VIDEO 135MHZ 144CSBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 144-BGA, CSPBGA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Video, JPEG2000
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 1.5V, 3.3V
Voltage - Supply, Digital: 1.5V, 3.3V
Resolution (Bits): 16 b
Sigma Delta: No
Supplier Device Package: 144-CSPBGA (13x13)
на замовлення 27020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC CODEC VIDEO 135MHZ 144CSBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 144-BGA, CSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Video, JPEG2000, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 1.5V, 3.3V, Voltage - Supply, Digital: 1.5V, 3.3V, Resolution (Bits): 16 b, Sigma Delta: No, Supplier Device Package: 144-CSPBGA (13x13).
Інші пропозиції ADV202BBCZ-135
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADV202BBCZ-135 ADV202BBCZ-135 Виробник : Analog Devices Inc. ADV202.pdf Description: IC CODEC VIDEO 135MHZ 144CSBGA
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Type: Video, JPEG2000