ADV7128KRZ80
ADV7128KRZ80 Analog Devices Inc.
ADV7128.pdf
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: IC DAC VIDEO 80MHZ 5.0V 28SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Video DAC
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Sampling Rate (Per Second): 80M
Resolution (Bits): 10 b
Voltage Supply Source: Single Supply
Supplier Device Package: 28-SOIC
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DAC VIDEO 80MHZ 5.0V 28SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Video DAC, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Sampling Rate (Per Second): 80M, Resolution (Bits): 10 b, Voltage Supply Source: Single Supply, Supplier Device Package: 28-SOIC.