Продукція > COTEK > AE-1500-60
AE-1500-60
AE-1500-60 Cotek
kepco-ae-800w-specs.pdf
Виробник: Cotek
Description: AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Packaging: Box
Power (Watts): 1500W
Size / Dimension: 11.02" L x 5.00" W x 2.50" H (280.0mm x 127.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 60V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 25 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 60V 1500W, Packaging: Box, Power (Watts): 1500W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Input, Universal Input, Size / Dimension: 11.02" L x 5.00" W x 2.50" H (280.0mm x 127.0mm x 63.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 60V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 25 A.