Продукція > KYOCERA AVX > AEA04054R7M035R
AEA04054R7M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 35VDC; Ø4x5.4mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 4.7µF
Diameter: 4mm
Body dimensions: Ø4x5.4mm
Height: 5.4mm
Operating current: 80mA
ESR value:
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 35V DC
Service life: 5000h
Manufacturer series: AEA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 35VDC; Ø4x5.4mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 4.7µF, Diameter: 4mm, Body dimensions: Ø4x5.4mm, Height: 5.4mm, Operating current: 80mA, ESR value: 2Ω, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 35V DC, Service life: 5000h, Manufacturer series: AEA.