Продукція > KYOCERA AVX > AEA0605100M063R
AEA0605100M063R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 63VDC; Ø6.3x5.4mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SMD
ESR value: 2.2Ω
Manufacturer series: AEA
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x5.4mm
Height: 5.4mm
Operating current: 165mA
Service life: 5000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 63VDC; Ø6.3x5.4mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: SMD, ESR value: 2.2Ω, Manufacturer series: AEA, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x5.4mm, Height: 5.4mm, Operating current: 165mA, Service life: 5000h.