Продукція > KYOCERA AVX > AEA0810680M050R
AEA0810680M050R
AEA0810680M050R Kyocera AVX
kyocera-avx-aea-series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 68pF 0810 20%
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 68uF; 50VDC; Ø8x10.5mm; 5000h; AEA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Capacitance: 68µF, Operating voltage: 50V DC, Service life: 5000h, Diameter: 8mm, Height: 10.5mm, Operating current: 0.33A, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 340mΩ, Manufacturer series: AEA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 68uF; 50VDC; Ø8x10.5mm; 5000h; AEA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 50V DC
Service life: 5000h
Diameter: 8mm
Height: 10.5mm
Operating current: 0.33A
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 340mΩ