Продукція > KYOCERA AVX > AEA1010331M050R
AEA1010331M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 50VDC; Ø10x10mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x10mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: AEA
Height: 10mm
Diameter: 10mm
ESR value: 0.12Ω
Operating current: 0.9A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 50VDC; Ø10x10mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x10mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: AEA, Height: 10mm, Diameter: 10mm, ESR value: 0.12Ω, Operating current: 0.9A.