Продукція > KYOCERA AVX > AEA1010681M010R
AEA1010681M010R
AEA1010681M010R Kyocera AVX
kyocera_avx_aea_series-3180486.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10V 680pF 1010 M
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 10VDC; Ø10x10mm; 5000h; AEA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø10x10mm, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: AEA, Height: 10mm, Diameter: 10mm, Operating current: 0.85A, Service life: 5000h, ESR value: 90mΩ, Roll diameter max.: 380mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 10VDC; Ø10x10mm; 5000h; AEA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø10x10mm
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: AEA
Height: 10mm
Diameter: 10mm
Operating current: 0.85A
Service life: 5000h
ESR value: 90mΩ
Roll diameter max.: 380mm