Продукція > KYOCERA AVX > AEA1213102M016R
AEA1213102M016R
AEA1213102M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 1000uF 1213 20%
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1000uF; 16VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: AEA, Service life: 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 1mF, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Height: 13.5mm, ESR value: 60mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.1A, Operating voltage: 16V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1000uF; 16VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: AEA
Service life: 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 1mF
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Height: 13.5mm
ESR value: 60mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.1A
Operating voltage: 16V DC