Продукція > KYOCERA AVX > AEA1213680M100R
AEA1213680M100R
AEA1213680M100R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100V 68pF 1213 20%
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 68uF; 100VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 68µF, Operating current: 0.5A, Height: 13.5mm, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, ESR value: 320mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 100V DC, Service life: 5000h, Manufacturer series: AEA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 68uF; 100VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 68µF
Operating current: 0.5A
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
ESR value: 320mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 100V DC