Продукція > KYOCERA AVX > AEA1213681M025R
AEA1213681M025R
AEA1213681M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 680pF 1213 20%
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 25VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: AEA, Operating current: 1.1A, Height: 13.5mm, Diameter: 12.5mm, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 60mΩ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 25VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: AEA
Operating current: 1.1A
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 60mΩ