Продукція > KYOCERA AVX > AEA1616152M035R
AEA1616152M035R
AEA1616152M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 1500uF 1616 20%
на замовлення 574 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1500uF; 35VDC; Ø16x16.5mm; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 1.5mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø16x16.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Height: 16.5mm, Diameter: 16mm, ESR value: 35mΩ, Operating current: 1.8A, Roll diameter max.: 380mm, Service life: 5000h, Manufacturer series: AEA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1500uF; 35VDC; Ø16x16.5mm; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 1.5mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø16x16.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Height: 16.5mm
Diameter: 16mm
ESR value: 35mΩ
Operating current: 1.8A
Roll diameter max.: 380mm