Продукція > KYOCERA AVX > AEA1616331M063R
AEA1616331M063R
AEA1616331M063R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 330uF 1616 20%
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 63VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø16x16.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 16.5mm, Diameter: 16mm, Operating current: 1.41A, Service life: 5000h, Manufacturer series: AEA, ESR value: 82mΩ, Roll diameter max.: 380mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 63VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø16x16.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 16.5mm
Diameter: 16mm
Operating current: 1.41A
Service life: 5000h
Manufacturer series: AEA
ESR value: 82mΩ
Roll diameter max.: 380mm