Продукція > KYOCERA AVX > AEA1616332M016R
AEA1616332M016R
AEA1616332M016R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 3300uF 1616 20%
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 3300uF; 16VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; AEA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø16x16.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: AEA, Operating current: 1.8A, Height: 16.5mm, Diameter: 16mm, ESR value: 35mΩ, Roll diameter max.: 380mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 3300uF; 16VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; AEA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø16x16.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: AEA
Operating current: 1.8A
Height: 16.5mm
Diameter: 16mm
ESR value: 35mΩ
Roll diameter max.: 380mm