AEC-SMD-2.2UF50V
AEC-SMD-2.2UF50V Lumimax Optoelectronic Technology
4491_SMDGP%20%28RVT%29.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: CAP ALUM 50V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 12 mA @ 120 Hz
на замовлення 3450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUM CAP SMD 2.2uF 50V 20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 12 mA @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEC-SMD-2.2UF-50V AEC-SMD-2.2UF-50V Виробник : Lumimax Optoelectronic Technology 4491_SMDGP%20%28RVT%29.pdf Description: ALUM CAP SMD 2.2uF 50V 20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V