AECR47M50V0511
AECR47M50V0511 Lumimax Optoelectronic Technology
AEC%20Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RAD TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 1760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RAD TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 50 V.