Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608100M035R
AEF0608100M035R
AEF0608100M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 10uF 6000Hrs 20% ESR=750mOhms
на замовлення 4522 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук