Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608100M080R
AEF0608100M080R
AEF0608100M080R KYOCERA AVX
kyocera_avx_aef_series-2933561.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 10uF 6000Hrs 20% ESR=5.2Ohms
на замовлення 8250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук