Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608100M100R
AEF0608100M100R
AEF0608100M100R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100V 10uF 2000Hours ESR=5.5Ohms 20%
на замовлення 4505 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук