Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608101M006R
AEF0608101M006R
AEF0608101M006R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 6.3V 100uF 2000Hours ESR=750mOhms 20%
на замовлення 5825 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук