Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608101M016R
AEF0608101M016R
AEF0608101M016R KYOCERA AVX
kyocera_avx_aef_series-2933561.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 100uF 2000Hours ESR=750mOhms 20%
на замовлення 7456 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук