Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608101M025R
AEF0608101M025R
AEF0608101M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 100uF 2000Hours ESR=750mOhms 20%
на замовлення 5242 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук