Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608151M010R
AEF0608151M010R
AEF0608151M010R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10V 150uF 2000Hours ESR=750mOhms 20%
на замовлення 1892 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук